ekologia.baltrade.pl

Wymieniamy zużyte baterie słuchowe na nowe – akcja edukacyjna

AKCJA ZAKOŃCZONA

Nie wyrzucaj zużytych baterii do aparatów słuchowych do kosza. Chroń środowisko. Dostarcz je do nas lub do najbliższego punktu zbierającego baterie.  Za każde 72 sztuki zużytych baterii otrzymasz od nas 6 sztuk nowych baterii firmy Rayovac.  Regulamin akcji poniżej.


  1. Termin akcji edukacyjnej od 1/1/2014 do 31/12/2014 bądź do wyczerpania zapasów baterii przeznaczonych na akcję.

  2. Wymianie podlegają zużyte baterie słuchowe uprzednio zakupione w naszej firmie w czasie trwania akcji,  dlatego  prosimy o podanie numerów faktur. W przypadku dostarczenia zużytych baterii do  punktu zbierającego zużyte baterie – prosimy o podanie adresu tego punktu wraz z  informacją o liczbie oddanych baterii.  Informacja ta może być przesłane  pocztą lub  e-mailem.

  3. Nowe baterie słuchowe w ramach akcji edukacyjnej, przyznane w wyniku wymiany zużytych,
    dołączone zostaną do kolejnego zamówienia Klienta na 30 baterii słuchowych (lub więcej).

  4. Uczestnikiem akcji, może zostać również osoba nie będąca dotychczas naszym klientem, jednak w takim przypadku może otrzymać za zużyte baterie słuchowe maksymalnie 6 sztuk nowych baterii słuchowych (1 blister) przy zakupie kartonika (10 blistrów) baterii.

  5. Uczestnikiem akcji edukacyjnej mogą być tylko osoby fizyczne, które dostarczą zużyte baterie do aparatów słuchowych uprzednio zakupione na prywatny użytek.

  6. Akcja organizowana przez Baltrade R. Czesnowski, B. Czesnowska sp.j.,   jako wprowadzającego baterie i akumulatory, w ramach publicznej kampanii edukacyjnej. Spółka zarejestrowana jest w rejestrze prowadzonym przez Głównego Inspektora Ochrony Środowiska pod numerem E0006872WZBW.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam