ekologia.baltrade.pl

O firmie

Baltrade (rok zał. 1990) jest hurtownią, importerem i autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów baterii. Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w handlu internetowym w Polsce (www.hurt.com.pl). Eksportujemy baterie i akumulatorki do odbiorców hurtowych w UE.

Specjalizujemy się w bateriach, akumulatorkach, ładowarkach, latarkach, źródłach światła, kartach pamięci, akcesoriach komputerowych, artykułach elektronicznych, akcesoriach do telefonów komórkowych, artykułach AGD o niedużych gabarytach.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem baterii i akumulatorków firmy Panasonic Energy Europe NV - akumulatorki nowej generacji Eneloop, akumulatorki NiMH o dużych pojemnościach, ładowarki.

Firma nasza jest autoryzowanym importerem / dystrybutorem baterii do aparatów słuchowych firmy Rayovac Europe Limited (baterie Extra Advanced, baterie Special Acoustic, Baterie Rayovac Cochlear).

Jesteśmy także bezpośrednimi dystrybutorami firm: Energizer Polska Sp. z o.o. (baterie, akumulatorki, latarki) oraz Mactronic Sp. z o.o. (źródła światła).

Posiadamy w ofercie produkty firm: Philips, GP, Duracell, Varta, Panasonic, Technoline, Ansmann, Kingston, SanDisk, Petzl i innych.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Gen. J. Hallera 132 (wjazd od ul. Chrobrego), w pobliżu głównego ciągu komunikacyjnego pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę w oparciu o fachowy personel.

Dynamicznie rozwijający się dział handlu i marketingu internetowego (www.hurt.com.pl) codziennie obsługuje kilkuset klientów hurtowych i detalicznych. Prowadzimy szereg witryn tematycznych - baza wiedzy, gdzie znaleźć można dokumentację techniczną oraz inne przydatne wiadomości z zakresu oferowanego przez nas asortymentu.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam